Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum

Sale

Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum

Çmimi origjinal qe: 4,000L.Çmimi i tanishëm është: 3,200L.

Është formuluar me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar pengesën e lëkurës tuaj.

SKU: 10954 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum
Është formuluar me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar pengesën e lëkurës tuaj. Ky hidratues dhe përforcues i përditshëm është testuar klinikisht nga 175 dermatologë në 1600 gra në mbarë botën. I sigurt dhe efektiv për të gjitha llojet e lëkurës, në një formulë minimaliste pa aroma, me vetëm 11 përbërës.

-Forcon dhe riparon barrierën e lëkurës
-Hidraton dhe zbut lëkurën
-E bën lëkurën më rezistente ndaj shenjave të dukshme të plakjes nga faktorët ekspozues (UV, ndotja, stresi)
-Përforcues i tejdukshëm i lehtë, që përthithet shpejt
-Pranuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës

Ingredientët
Aqua/​Water, PEG/​PPG/​Polybutylene Glycol-8/​5/​3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Biosaccharide Gum-1

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products