Vichy Minéral 89 Fortifying Recovery Mask

Sale

Vichy Minéral 89 Fortifying Recovery Mask

Çmimi origjinal qe: 1,200L.Çmimi i tanishëm është: 960L.

Maskë fletë për një rikuperim të menjëhershëm të efikasitetit të barrierës dhe hidratim të shpejt që zgjat deri në 24 orë.

SKU: 11464 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Minéral 89 Fortifying Recovery Mask
Duke përdorur një kombinim të Acidit Hialuronik dhe 89% Ujë me minerale Vichy, kjo maskë rivitalizon lëkurën dhe e mbron atë ndaj faktorëve dëmtues të jashtëm.
Përdoreni si një zgjidhje rikuperimi të menjëhershëm për lëkurën tuaj kur ajo ndihet e stresuar, e lodhur ose e dehidratuar.
E testuar nën kontroll dermatologjik. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
89% Ujë Mineralizues Vichy
Acidi Hyaluronik me origjinë natyrale

Mënyra e përdorimit:
1. Palosni qesen përgjatë vijës me pika në pjesën e pasme të paketimit.
2. Shtypni qesen derisa ndarja të prishet dhe dy kompartimentet të bashkohen.
3. Shtyjeni të gjithë formulën përmes hapjes së formuar drejt maskës, në mënyrë qe maska të njomet plotësisht.
4. Hapeni qesen dhe aplikojeni maskën në një fytyrë të pastër. Hiqeni pas 10 minutash dhe masazhoni pjesën e mbetur të xhelit në fytyrë dhe qafë.

Ingredientët:
AQUA / WATER ● GLYCERIN ● PROPANEDIOL ● PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN ● METHYL GLUCETH-20 ● CARBOMER ● SODIUM HYALURONATE ● CITRIC ACID ● HYDROXYACETOPHENONE ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● MALTODEXTRIN

Brand

Vichy

Related Products