Vichy Liftactiv Supreme Day Cream for Normal to Combination Skin

Sale

Vichy Liftactiv Supreme Day Cream for Normal to Combination Skin

Çmimi origjinal qe: 5,900L.Çmimi i tanishëm është: 4,720L.

Liftactiv Supreme është hidratuesi i përditshëm i Vichy që synon shenjat e plakjes duke mbrojtur dhe rivitalizuar lëkurën.

SKU: 11468 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Liftactiv Supreme Day Cream for Normal to Combination Skin
Ka një formulë unike që zbut pamjen e rrudhave dhe e bën lëkurën të duket më e fortë dhe e tërhequr. Liftactiv Supreme ka një efekt zbutës të menjëhershëm. Formula depërton shpejt dhe ofron një ndjesi të freskët dhe komode në lëkurë.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:
Rhamnoza – faktor kundër plakjes qe rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastines, duke rivitalizuar lëkuren që prej shtresës së dermës në thellësi.
Uji mineral Vichy – efekt qetësues dhe hidratuës natyral

Përfitimet kryesore
Lëkura duket më e lëmuar dhe ndihet më e fortë, ditë pas dite
I përshtatshëm për lëkurë normale/kombinuar
Pa parabene
Hipoalergjike

Mënyra e përdorimit:
Përdorni Vichy Liftactiv Supreme Day Cream çdo ditë për hidratimin e lëkurës. Pastroni lëkurën, trajtojeni me një përforcues ose serum dhe më pas hidratojeni me kremin e ditës Liftactiv Supreme. Për rezultate më të mira përdoreni me Liftactiv Supreme Night Care.
Ingredientët:
AQUA / WATER • GLYCERIN • DIMETHICONE • RHAMNOSE • ISOHEXADECANE • ALCOHOL DENAT. • PROPANEDIOL • ISOPROPYL ISOSTEARATE • VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER • CETYL ALCOHOL • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • BEHENYL ALCOHOL • NYLON-12 • PEG-100 STEARATE • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • STEARIC ACID • STEARYL ALCOHOL • SORBITAN OLEATE • ARACHIDYL ALCOHOL • CETEARYL ALCOHOL • CETEARYL GLUCOSIDE • CAFFEINE • NEOHESPERIDIN DIHYDROCHALCONE • MYRISTYL ALCOHOL • MYRISTIC ACID • PALMITIC ACID • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE • DISODIUM EDTA • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • T-BUTYL ALCOHOL • ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER • POLYSORBATE 80 • PARFUM / FRAGRANCE

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products