VICHY LIFTACTIV SPECIALIST B3 PROMO SET

-30%

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST B3 PROMO SET

Çmimi origjinal qe: 5,500L.Çmimi i tanishëm është: 3,850L.

Seti i Vichy me serumin Liftactiv Specialist B3 , Mineral 89 Booster dhe kremin e diellit Capital Soleil UVAge Daily me spf 50+ .

SKU: 11053 Kategori:

Përshkrim

VICHY LIFTACTIV SPECIALIST B3 PROMO SET
Seti i Vichy me serumin Liftactiv Specialist B3 , Mineral 89 Booster dhe kremin e diellit Capital Soleil UVAge Daily me spf 50+ .

Një set promocional për të reduktuar pamjen e rrudhave dhe për të njetrajtësuar tonin e pabarabartë të lëkurës.

Vichy LiftActiv B3 Serum Dark Spots & wrinkles 30ml

Vichy LiftActiv B3 Serum Dark Spots & Wrinkles është serumi i krijuar për të reduktuar njollat e errëta dhe rrudhat në 8 javë.
Kjo formulë është e përshtatshme për të gjitha nuancat e lëkurës dhe është pa aromë dhe e testuar ndaj alergjive.

Përbërësit kryesorë:
-Niacinamidi (Vitamina B3) është një përbërës që ndihmon dukshëm në zbehjen e njollava të errëta.
-Acidi Glikolik është një Acid Alfa Hidroksi (AHA) që eksfolon butësisht lëkurën për të njëtrajtësar tonin e saj.
-Acidi Tranexamik është një derivat i një aminoacidi që punon për të zvogëluar hipërpigmentimin.

Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Booster 10ml

Vichy Minéral 89 Hyaluronic Acid Booster është krijuar për të rihidratuar dhe për të mbrojtur barrierën delikate të lëkurës.

Një serum hidratues i pasuruar me përqendrimin më të lartë të Vichy prej 89% Ujë Termal Mineralizues Vichy me Acid Hialuronik, serumi xhel zbut lëkurën dhe forcon barrierën e lëkurës për ta mbrojtur nga ndikimi i agresorëve të përditshëm si ndotja. Hapi i parë i përsosur në çdo rutinë të kujdesit të lëkurës për hidratim deri në 24 orë. Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Vichy Capital Soleil SPF50+ UV-Age Daily 3ml

UV-AGE DAILY me spf 50+ me PPD 46, ofron mbrojtje të avancuar ndaj rrezeve UVB duke parandaluar krijimin e rrudhave dhe njollave të errëta .

Përdorimi:
Aplikoni serumin me LiftActiv Specialist B3 në mëngjes në lëkurë të thatë dhe të pastruar si hapin tuaj të parë të rutinës. Ndiqeni këtë serum nga serumi me acid hyaluronik dhe aplikoni kremin e diellit Capital Soleil.

Brand

Vichy

Related Products