Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age

Sale

Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age

Çmimi origjinal qe: 3,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,720L.

Vichy Homme ka zhvilluar kujdesin e saj të parë gjithëpërfshirës, qe përthithet shpejt madje dhe kundër plakjes për meshkujt, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

Availability: S’ka stok SKU: 11243 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age
Vichy Homme ka zhvilluar kujdesin e saj të parë gjithëpërfshirës, qe përthithet shpejt madje dhe kundër plakjes për meshkujt, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

Lëkura e meshkujve, duke qenë më e dendur, kërkon më shumë kohë për të shfaqur shenjat e moshës, por kur ndodh, është më e theksuar.
Vepron kundër humbjes së qëndrueshmërisë dhe relaksimit në rrudhat rreth syve, hidraton, tonifikon dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Konturi i fytyrës riformohet.

Përmban Acid Hyaluronik, Silic, AHA, Ujë Termal Mineral Vichy. Mund të aplikohet gjatë ditës dhe mbrëmjes.

Rekomandohet përdorimi nga mosha 35+

Përdorimi:
Aplikojeni në të gjithë fytyrën, duke përfshirë konturin e syve, pas rruajtjes apo mbi mjekër.

Ingredientët
AQUA – GLYCERIN – ALCOHOL DENAT. – DIMETHICONE – PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE – GLYCERYL STEARATE SE – POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE – STEARYL ALCOHOL – STEARIC ACID – CARBOMER – SORBITAN OLEATE – SORBIC ACID – VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT – SACCHARUM OFFICINARUM EXTRACT – TRIETHANOLAMINE – DIMETHICONOL – PARFUM – ISOHEXADECANE – METHYLSILANOL MANNURONATE – SODIUM PHYTATE – SODIUM HYALURONATE – MYRISTIC ACID – PALMITIC ACID – PHENOXYETHANOL – CAPRYLYL GLYCOL – CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT – CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT – ACER SACCHARUM EXTRACT – XANTHAN GUM – ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER – POLYSORBATE 80.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products