Vichy Homme Structure Force Set

Sale

Vichy Homme Structure Force Set

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,000L.

Seti i Vichy per meshkuj:

  1. Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age (50 ml) – hidratues kundër plakjes për meshkuj, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

  2. Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum (10 ml) – Serum me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar barrieren natyrale hidratuese te lekures.
  3. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair (50 ml) – Shampo kunder zbokthit per floke normal ne te yndyrshem

Availability: S’ka stok SKU: 11567 Kategori: , , , , , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Vichy Homme Structure Force Set

Seti i Vichy per meshkuj:

  1. Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age (50 ml) – hidratues kundër plakjes për meshkuj, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

  2. Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum (10 ml) – Serum me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar barrieren natyrale hidratuese te lekures.
  3. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair (50 ml) – Shampo kunder zbokthit per floke normal ne te yndyrshem

 

Vichy Homme Structure Force Soin Global Hydratant Anti-Age

Vichy Homme ka zhvilluar kujdesin e saj të parë gjithëpërfshirës qe përthithet shpejt, madje dhe kundër plakjes për meshkujt, me efikasitet të provuar në katër shenjat kryesore të plakjes në lëkurën mashkullore: humbjen e qëndrueshmërisë, rrudhat e syve, strukturën e lëkurës dhe varjen.

Lëkura e meshkujve, duke qenë më e dendur, kërkon më shumë kohë për të shfaqur shenjat e moshës, por kur ndodh, është më e theksuar.
Vepron kundër humbjes së qëndrueshmërisë dhe relaksimit në rrudhat rreth syve, hidraton, tonifikon dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Konturi i fytyrës riformohet.

Përmban Acid Hyaluronik, Silic, AHA, Ujë Termal Mineral Vichy. Mund të aplikohet gjatë ditës dhe mbrëmjes.

Rekomandohet përdorimi nga mosha 35+

Përdorimi:
Aplikojeni në të gjithë fytyrën, duke përfshirë konturin e syve, pas rruajtjes apo mbi mjekër.

Ingredientët
AQUA – GLYCERIN – ALCOHOL DENAT. – DIMETHICONE – PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE – GLYCERYL STEARATE SE – POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE – STEARYL ALCOHOL – STEARIC ACID – CARBOMER – SORBITAN OLEATE – SORBIC ACID – VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT – SACCHARUM OFFICINARUM EXTRACT – TRIETHANOLAMINE – DIMETHICONOL – PARFUM – ISOHEXADECANE – METHYLSILANOL MANNURONATE – SODIUM PHYTATE – SODIUM HYALURONATE – MYRISTIC ACID – PALMITIC ACID – PHENOXYETHANOL – CAPRYLYL GLYCOL – CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT – CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT – ACER SACCHARUM EXTRACT – XANTHAN GUM – ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER – POLYSORBATE 80.

 

Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Serum

Është formuluar me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të forcuar dhe riparuar pengesën e lëkurës tuaj. Ky hidratues dhe përforcues i përditshëm është testuar klinikisht nga 175 dermatologë në 1600 gra në mbarë botën. I sigurt dhe efektiv për të gjitha llojet e lëkurës, në një formulë minimaliste pa aroma, me vetëm 11 përbërës.

-Forcon dhe riparon barrierën e lëkurës
-Hidraton dhe zbut lëkurën
-E bën lëkurën më rezistente ndaj shenjave të dukshme të plakjes nga faktorët ekspozues (UV, ndotja, stresi)
-Përforcues i tejdukshëm i lehtë, që përthithet shpejt
-Pranuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës

Ingredientët
Aqua/​Water, PEG/​PPG/​Polybutylene Glycol-8/​5/​3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Biosaccharide Gum-1

 

Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Normal To Oily Hair

Shampo kundër zbokthit të kokës Vichy është projektuar për të reduktuar zbokthin, duke eliminuar deri në 100% të thekve të dukshme* dhe duke siguruar mbrojtje kundër zbokthit deri në 6 javë**.
Me përmbajtje Selenium DS, Acid Salicilik, Ceramide dhe Mentol, shampoja, skalpi i kokës lihet i pastër, i lëmuar, i pastruar dhe i reduktuar sebumin e tepërt. Formula për flokë normalë deri të yndyrshëm.

Përbërësit kryesorë:
Seleni DS
Acidi salicilik
Qeramida
Mentol
Përfitimet kryesore

Formula për flokë normalë deri të yndyrshme
Rezultate të menjëhershme. Eliminon deri në 100% të thekve të dukshme*
Mbrojtje 6-javore kundër zbokthit**
Lëkura e kokës pastrohet dhe pastrohet

Përdorimi:
Aplikoni shampon Vichy Dercos DS në flokë të njomë dhe masazhoni në lëkurën e kokës.
Lëreni për 2 minuta dhe shpëlajeni.
Vazhdoni për një program 4 javor.

Ingredientet
AQUA / WATER – SODIUM LAURETH SULFATE – GLYCOL DISTEARATE – COCO-BETAINE – GLYCERIN – DIMETHICONE – CARBOMER – CI 19140 / YELLOW 5 – CITRIC ACID – MENTHOL – 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL – PPG-5-CETETH-20 – SALICYLIC ACID – SELENIUM SULFIDE – SODIUM BENZOATE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM HYDROXIDE – TOCOPHERYL ACETATE – PARFUM / FRAGRANCE

 

Brand

Vichy

Related Products