Vichy EAU Thermale Mineralisante

Sale

Vichy EAU Thermale Mineralisante

Çmimi origjinal qe: 1,100L.Çmimi i tanishëm është: 880L.

Ujë termal Vichy i pasur në 15 minerale te rralla me origjinë nga Uji Vullkanik Vichy I cili zbut dhe hidraton lëkurën.

SKU: 11463 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy EAU Thermale Mineralisante
Qetëson lëkurat e irrituara, ul skuqjen dhe ofron një ndjenjë freskie.
Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm dëmtues, në sajë të pranisë së antioksidantëve dhe Ujit Vullkanik Vichy duke parandaluar plakjen e parakohshme.

Mënyra e përdorimit:
Mbajeni shishen 30 cm larg fytyrës dhe aplikojeni sprayn me lëvizje rrethore, në lëkurë të pastër, në mëngjes dhe në mbrëmje përpara se të aplikoni produktet e tjera të kujdesit të lëkurës. Lëreni për disa sekonda të përthithet dhe nëse është e nevojshme, thajeni tepricën me një pecetë.
Mund të përdoret gjithashtu në çdo moment të ditës për të qetësuar dhe rigjeneruar lëkurën e lodhur dhe të stresuar.

Ingredientët:
Ujë termal Vichy i pasur në 15 minerale dhe antioksidantë.

Informacion shtesë

g

150

Brand

Vichy

Related Products