Vichy Dermablend Setting Powder

Vichy Dermablend Setting Powder

3,800L

Pudra fiksuese e Vichy Dermablend siguron një fund pa krisje dhe është rezistente ndaj ujit.

SKU: 11245 Kategori: ,

Përshkrim

Vichy Dermablend Setting Powder
Pudra fiksuese e Vichy Dermablend siguron një fund pa krisje dhe është rezistente ndaj ujit.
Ka një teksturë mikrofine që e bën të tejdukshme pas aplikimit, kështu që nuk ndikon në nuancën e zgjedhur të fondatinës dhe siguron një përfundim mat dhe natyral. Përmban ujë mineral Vichy për ta lënë lëkurën të hidratuar.
Hipoalergjik dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Jo komedogjen dhe pa parabene.

Përdorimi:

Aplikojeni si hapin e fundit të grimit tuaj.
Sugjerojmë të përdorni fondatinën e Vichy Dermablend për një kohëzgjatje më të madhe të grimit dhe një pamje sa më natyrale.

Informacion shtesë

g

28

Brand

Vichy

Related Products