Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16H

Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16H

3,700L

SKU: 11253 Kategori: , , ,
Spastroje

Përshkrim

Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16H
Krem pudër me mbulim të lartë, me qëndrueshmëri të gjatë, i përshtatshëm për shqetësime të vogla deri të moderuara të lëkurës, duke përfshirë aknet dhe njollat, rrathët e errët, rosacea,
vitiligo, tatuazhet dhe plagët. Dermablend Corrective Fluid Foundation është formuluar me përqendrim 25% të pigmentit për një përfundim të përsosur dhe siguron mbulim perfekt dhe hidratim deri në 16 orë. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
Gjithashtu siguron mbrojtje kundër rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB.

Përdorimi:

Aplikoni fondatinën e Vichy Dermablend me anë të një furce, sfungjeri apo me gishta në zonat
që ju doni të mbuloni, fytyrë ose trup. Për një kohëzgjatje më të madhe dhe për pamje të një
grimi profesional sugjerojmë të aplikoni një shtresë të hollë sipër saj të pudrës viksuese
Dermablend Setting Poëder.

Informacion shtesë

ml

30

Nuanca

Beige 30, Sand 35

Related Products