Vichy Dercos Energising Shampoo

Sale

Vichy Dercos Energising Shampoo

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,400L.

Shampo stimuluese Vichy Dercos është një shampo energjike që përforcon dhe mbron si flokët ashtu edhe skalpin e kokës duke ndihmuar flokët të rifitojnë densitetin, forcën dhe vitalitetin e tyre.

SKU: 10654 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Dercos Energising Shampoo
Shampo stimuluese Vichy Dercos është një shampo energjike që përforcon dhe mbron si flokët ashtu edhe skalpin e kokës duke ndihmuar flokët të rifitojnë densitetin, forcën dhe vitalitetin e tyre.
Me Aminexil dhe vitaminë B6, është në gjendje jo vetëm të përmirësojë zhvillimin e flokëve, por edhe të përforcojë ato duke shmangur rënien e tyre.
Me Niacinamide dhe Panthenol, është në gjendje të hidratojë dhe qetësojë flokët dhe lëkurën e kokës, jo vetëm duke mbrojtur, por edhe duke i bërë flokët më të butë, më elastik dhe më të lehtë për t’u krehur.
Me një formulë unike, të përshtatshme për përdorim të shpeshtë, në thelb është në gjendje të forcojë flokët, duke e bërë atë më rezistent ndaj majave te dyfishta dhe gjithashtu t’i ushqejë ato nga rrënja në majë.
I përshtatshëm për përdorim të shpeshtë, është një zgjedhje e shkëlqyer për të plotësuar trajtimet e rënies së flokëve dhe për t’i lënë flokët të ndjehen të ushqyer dhe të rigjallëruar.

*Karakteristikat:
Tekstura: xhel-krem;
Indikiacioni i flokëve: rënia e flokëve, rrallimi i flokëve;
Koha e aplikimit: gjatë banjës ose dushit, aq shpesh sa është e nevojshme;
Lloji i flokëve: të gjitha llojet e flokëve;

*Formuluar pa: parabene, silikone.

Përdorimi

Aplikoni shampon stimuluese Vichy Dercos Energizing Stimulating në flokë dhe skalp të lagur dhe masazhoni butësisht për të bërë shkumë. Lëreni për dy deri në tre minuta për ta lënë të veprojë. Më pas shpëlajeni tërësisht. Është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë.

Ingredientët
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Sodium Cocoamphoacetate, Hexylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Glycol Distearate, Carbomer, Coco-betaine, Diaminopyrimidine Oxide, Isopropyl Alcohol, Niacinamide, Panthenol, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Propylene Glycol, Pyridoxine Hcl, Salicylic Acid, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance.

Informacion shtesë

ml

400

Brand

Vichy

Related Products