Vichy Dercos Aminexil Men Intensive Treatment

Sale

Vichy Dercos Aminexil Men Intensive Treatment

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,400L.

Vichy Dercos Aminexil Men Intensive Treatment është një xhel trajtimi intensiv 2 javorë për rënien e flokëve tek meshkujt dhe dendësimin e flokëve.

SKU: 11244 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Dercos Aminexil Men Intensive Treatment
Vichy Dercos Aminexil Men Intensive Treatment është një xhel trajtimi intensiv 2 javorë për rënien e flokëve tek meshkujt dhe dendësimin e flokëve.

Përmban Aminexil, flavonoide qetësuese dhe ekstrakt tonik ginger. I jep skalpit rehati dhe kanjë teksturë të hollë xheli që tonifikon skalpin e kokës.
Respekton pH e skalpit. I përshtatshëm për flokë/skalp të ndjeshëm.
Ngadalëson rënien e flokëve në zonat e synuara në vetëm 6 javë*

Përdorimi:
Aplikimnë zonat e synuara me anë të aplikuesit në pjesët ku fillon tërhiqet vija e përparme e flokëve dhe në qëndër të kokës. Aplikojeni në mëngjesdhe mbrëmje. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

AQUA – ALCOHOL DENAT. – ACACIA SENEGAL GUM – DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE – AMINOMETHYL PROPANOL – CARAMEL – CI 15510 / ORANGE 4 – CITRIC ACID – DEXTRIN – EPERUA FALCATA BARK EXTRACT – HYDROXYETHYLCELLULOSE – MENTHOXYPROPANEDIOL – PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL – ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT – PARFUM / FRAGRANCE.

Informacion shtesë

ml

36

Brand

Vichy

Related Products