Vichy Deodorant 48 Hour Soothing Anti-Perspirant For Sensitive Skin 50ml

Sale

Vichy Deodorant 48 Hour Soothing Anti-Perspirant For Sensitive Skin 50ml

Çmimi origjinal qe: 1,850L.Çmimi i tanishëm është: 1,480L.

Përshkrim

Vichy Deodorant 48 Hour Soothing Anti-Perspirant For Sensitive Skin 50ml
Qëndroni të freskët dhe të thatë me Deodorantin Roll-On 48 orë të Vichy’s Sensitive Skin 50 ml për të qetësuar lëkurën e ndjeshme. Synoni djersën pa irrituar lëkurën. Formuluar për lëkurë të ndjeshme ose pas përdorimit te dyllit ose rruajtjes së asaj zone. Formula hipoalergjike. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Kripë alumini
Uji mineral Vichy

Përfitimet kryesore

Deodorant për lëkurë të ndjeshme
Mbrojtje 48 orë
Formula thahet shpejtë
Hipoalergjike
Pa parabenë dhe alkool
Ofroni rehati për lëkurën e sqetullave
E testuar klinikisht nën kontroll dermatologjik

Përdorimi:

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikoni formulën e lëkurës së ndjeshme në formë roll-on në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

INGREDIENTET
Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Ppg-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Iodopropynyl Butylcarbamate, Nymphaea Alba Extract / Nymphaea Alba Flower Extract, Sodium Palmitoyl Proline, Code F.I.L. : C38820/1,

Brand

Vichy

Related Products