Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant Deodorant

Sale

Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant Deodorant

Çmimi origjinal qe: 1,850L.Çmimi i tanishëm është: 1,480L.

Përshkrim

Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant

Vichy Clinical Control 96H Anti-Perspirant Deodorant është një antidjersës efektive për ata që duan të kontrollojnë djersitjen e tepërt. Erërat e këqija zakonisht lindin nga lagështia dhe bakteret në zonën e nënsqetullave. Me këtë në mendje, ky deodorant ka një formulë të fuqishme që përmban aktivë antibakterialë dhe gjithashtu mban zonen e sqetullave pa lagështirë në mënyrë që të neutralizojë aromat në burim! Ky deodorant përmban zink, me aktivitet antibakterial për të shmangur përhapjen e baktereve përgjegjëse për aromat e këqija. Përveç kësaj, ai përmban kripëra alumini që kontrollojnë djersitjen duke reduktuar djersën. Dhe së fundi, përmban perlit që ndihmon në thithjen e lagështirës.

Ofron mbrojtje afatgjatë me një veprim kundër aromës dhe lagështisë, duke mbajtur një prekje të thatë deri në 96 orë! Me një format praktik roll-on dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, është një mundësi e shkëlqyer për të freskuar dhe mbrojtur çdo ditë zonën e nënsqetullave. E lë lëkurën të rehatshme dhe të butë dhe gjithashtu me një ndjenjë të këndshme freskie.
Pa alkol dhe paraben.

Përdorimi:
Aplikojeni në lekurë të thatë.

Ingredientet
AQUA/ WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE DIMETHICONE-C14-22 ALCOHOLS – PARFUM/ FRAGRANCE – STEARETH-100/PEG-136/HDI COPOLYMER – PERLITE – ZINC PCA – C12-20 ALKYL GLUCOSIDE – PENTYLENE GLYCOL

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products