Vichy Capital Soleil Dry Touch Protective Face Fluid SPF50 50 ml+ Vichy Mineral 89 Dhurate

Sale

Vichy Capital Soleil Dry Touch Protective Face Fluid SPF50 50 ml+ Vichy Mineral 89 Dhurate

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 3,040L.

SKU: 11486 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Vichy Capital Soleil Dry Touch Protective Face Fluid SPF50 50 ml+ Vichy Mineral 89 Dhurate

Vichy Capital Soleil Dry Touch Protective Face Fluid SPF50+ është projektuar posaçërisht për kujdesin e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuar.
Ofron mbrojtje efektive nga dielli, vepron kundër shkëlqimit, është fotostabil dhe shumë rezistent ndaj ujit.
Siguron mbrojtje të lartë nga dielli, thith sebumin e tepërt, nuk është i yndyrshëm dhe nuk ka shkëlqim.

Nuk irriton lëkurën.
Është rezistent ndaj ujit.

Përdorimi:
Aplikojeni para ekspozimit në diell dhe riaplikoni në intervale të rregullta, duke përdorur një sasi të bollshme.

AQUA/WATER HOMOSALATE SILICA ETHYLHEXYL SALICYLATE ETHYLHEXYL TRIAZONE • C12-15 ALKYL BENZOATE BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE• DROMETRIZOLE TRISILOXANE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE OCTOCRYLENE • GLYCERIN • PENTYLENE GLYCOL STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER • POTASSIUM CETYL PHOSPHATE PARFUM/FRAGRANCE • CAPRYLYL METHICONE ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ALUMINUM HYDROXIDE • CAPRYLYL GLYCOL CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT • DIMETHICONE DISODIUM EDTA INULIN LAURYL CARBAMATE PEG-8 LAURATE PHENOXYETHANOL • POTERIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT STEARIC ACID • STEARYL ALCOHOL TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE TOCOPHEROL TRIETHANOLAMINE XANTHAN GUM ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT/GINGER ROOT EXTRACT. Code FI.L.:C171192/1

Brand

Vichy

Related Products