Vichy Aqualia Thermal Water Gel Cream

Sale

Vichy Aqualia Thermal Water Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 3,690L.Çmimi i tanishëm është: 2,952L.

Një hidratues i fuqishëm me një strukturë të lehtë xheli.

SKU: 11462 Kategori: , , ,

Përshkrim

Vichy Aqualia Thermal Water Gel Cream
Ky hidratues me veti qetësuese dhe ushqyese është i formuluar me Acid Hyaluronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale për të siguruar një hidratim dinamik 48-orësh, për një lëkurë të rehatshme dhe të freskët.

Ofron hidratim dinamik 48 orësh të menjëhershëm dhe afatgjatë.
Zbut linjat e holla dhe hidraton në mënyrë të barabartë lëkurën e thatë, duke zbuluar një shkëlqim natyral dhe rrezatues.
Teksturë xheli ultra e lehtë me një ndjesi qetësuese gjatë dhe pas përdorimit.
I përshtatshëm për lëkurë Normal në Mikse

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni produktin ne mëngjes dhe në mbrëmbje në lëkurë të pastër, duke e masazhuar fytyrën lehtësisht.

Ingredientët:
AQUA / WATER/ EAU • GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • MANNOSE • CARBOMER • SODIUM PCA • SALICYLIC ACID • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM HYALURONATE • LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOËFOAM SEED OIL • CAPRYLYL GLYCOL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products