Unove Volume Up Curling Essence

Unove Volume Up Curling Essence

2,000L

Volume Up Curling Essence është pikërisht ajo që tingëllon: një ekuilibër i përsosur i esencës së volumit dhe kremit për kaçurrela.

SKU: 11594 Kategori: , , ,

Përshkrim

Volume Up Curling Essence është pikërisht ajo që tingëllon: një ekuilibër i përsosur i esencës së volumit dhe kremit për kaçurrela.

Esenca e pasur i lë kaçurrelat të mëndafshta dhe elastike, jo artificiale dhe të ashpra.Ndihmon në vulosjen e kutikulës së flokëve për të eliminuar kërcitjen dhe për të shtuar butësi dhe shkëlqim duke hidratuar kutikulat e thata.

Proteina (keratina) dhe aminoacidet: Ndihmojnë në mbylljen e kutikulës së flokëve për të eliminuar kërcitjen dhe për të shtuar butësi dhe shkëlqim, ndërkohë që hidratojnë kutikulat e thata.

Vajra me prejardhje bimore si vaji i ullirit, vaji i farës Macadamia Integrifolia, vaji i bërthamës së arganit, vaji i farës së lulediellit, vaji i farës Camellia Japonica: hidratojnëdhe ushqejnë flokët.

Përdorimi:

Aplikoni sasinë e duhur në flokë të pastër, të lagur ose flokë të thatë, duke u fokusuar në kaçurrelat.

Ingredientet:

Water, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Glycerine, VP/VA Copolymer, Polyacrylamide, PVP, Dicaprylyl Ether, C13-14 Isoparaffin, Acrylates/Steareth-20Itaconate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Laureth-7, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Aminomethyl Propanol, Laurylpyridinium Chloride, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Piroctone Olamine, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Silk Amino Acids, Ethyl Hexanediol, Serine, Tryptophan, Aspartic Acid, Glutamic Acid, Leucine, Alanine, Histidine, Arginine, Threonine, Glutamine, Phenylalanine, Valine, Proline, Cystine, Methionine, Lysine, Asparagine, Taurine, Glycine, Tyrosine, Ornithine, Isoleucine, Hydrolyzed Keratin, Ethylhexylglycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Sunflower Seed Oil, Cysteine, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein Extract, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Informacion shtesë

ml

147

Brand

Unove

Related Products