Tocobo Multi Ceramide Cream

Sale

Tocobo Multi Ceramide Cream

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

Kremi me Multi Ceramide: Lloji sherbet i kremit me multiceramide ka një ndjesi të ndryshme nga kremrat që keni përdorur deri tani!

Availability: S’ka stok SKU: 11459 Kategori: , , ,

Përshkrim

Tocobo Multi Ceramide Cream
Përthithet lehtë në lëkurë dhe lë një hidratim të pasur që vihet re edhe kur zgjoheni të nesërmen.

Kompleksi 5-Multi Ceramide shton një shtresë hidratimi, një shtresë vaji dhe një shtresë lëndësh ushqyese në lëkurë, duke formuar një veshje hidratuese që siguron lagështi dhe ushqim të vazhdueshëm për lëkurën.

3 lloje të acidit hialuronik me madhësi të ndryshme molekulare depërojnë në lëkurë duke forcuar barrierën hidratuese të saj.
PaPEG (Politilen Glikol).

Mënyra e përdorimit:
Merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni butësisht në të gjithë fytyrën, më pas masazhojeni në formë rrethore për të shkrirë formulimin dhe për të ndihmuar përthithjen në lëkurë.

Ingredientët:
Purified WATER, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Methyl Glucose Distearate, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Propanediol, Polyglyceryl-3 Distea Rate, Cyclohexasiloxane, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Chlorella Extract, Shea Butter, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Cetearyloli Bate, Diphenyldimethicone, Diphenylsiloxyphenyltrimethicone, Sorbitan Olivate, Hydrogenated Coco-Glyceride, Glyceryl Stearate, Polymethylsilsesquioxane, Glucose, Hydroxyacetophenone, Acrylate /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Fructooligosaccharide, Fructose, Sodium Polyacrylate Starch, Tromethamine, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acrylo Yldimethyltaurate Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Sodium Phytate, Stearic Acid, Ethylhexylglycerin, Beta-Glucan, Ceramide Np, Ceramide Ns, Cholesterol, Phytosphingosine, Ceramide Ap, Ceramide Ace, Ceramide Io , Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Fragrance, Linalool, Hexylcinnamal, Benzyl Benzoate, Eugenol, Hydroxycitronellal

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Tocobo

Related Products