Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++

Sale

Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,620L.

Kujdesi ditor i lehtë dhe i butë nga dielli!

SKU: 11048 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Tocobo Cotton Soft Sun Stick SPF50+ PA++++
Kujdesi ditor i lehtë dhe i butë nga dielli
Krem dielli në formë stiku i butë mat me prekje dhe pluhur me madhësi mikro formojnë një bazë të përsosur si një primer. Riaplikimi gjatë aktivitetit në natyrë është i mundur për shkak të konsistencës së lehtë dhe përthithjes.

Sunstick vegan
Përbërësit qetësues me prejardhje natyrale qetësojnë problemet e lëkurës. Gjithashtu, ka një kujdes të fuqishëm hidratues të acidit bio hialuronik, dhe i sigurt për t’u përdorur edhe në lëkurë të ndjeshme.

Efektet kryesore
-Përfundim i butë mat
-Mbrojtje e sigurt UV
-Madhësia komode
-Anti-sebum
-Lehtë për tu riaplikuar

Përdorimi:

Në fazën e fundit të kujdesit të lëkurës, aplikojeni lehtë në zonën e ekspozuar ndaj diellit. Mbajeni me vete dhe aplikojeni sa herë keni nevojë për mbrojtje nga dielli.

Ingredientët
Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Distearate, Niacinamide, Tromethamine, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Pentylene Glycol, Polysilicone-15, Vigna Radiata Seed Extract, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Rheum Palmatum Root/​Stalk Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Sodium Hyaluronate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Inulin Lauryl Carbamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Butylene Glycol, Tocopherol, Fragrance

Informacion shtesë

g

19

Brand

Tocobo

Related Products