TOCOBO Coconut Clay Cleansing Foam

Sale

TOCOBO Coconut Clay Cleansing Foam

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,350L.

Availability: S’ka stok SKU: 11334 Kategori: , , ,

Përshkrim

TOCOBO Coconut Clay Cleansing Foam
Coconut Clay Cleansing Foam është një larës që bën pastrim të thellë, pa rrjepje apo tharje. Kokosi, bentoniti dhe argjila rozë veprojnë së bashku për të pastruar thellë poret tuaja dhe për të “shpëtuar” lëkurën nga sebumi i tepërt, ndërsa siguron që lëkura të mbetet e hidratuar dhe e fresket. Ky pastrues kremoz me shkumë është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi:
Merrni një sasi të përshtatshme dhe shkumoni me ujë, fërkojeni butësisht fytyrën si të bëni masazh dhe shpërlajeni me ujë të vakët.

Ingridientet:
Purified water, glycerin, hydrogenated palm acid (25%), potassium hydroxide, potassium cocoate (2.9%), calamine (1,000 ppm), soapy grass extract (100 ppm), bentonite (9,000 ppm), glyceryl stearate Late, Butylene Glycol, Polyquaternium-7, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Phytate, EDITA, Sodium Benzoate, Fragrance, Red No.504 (CI14700).

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Tocobo

Related Products