Tocobo Cica Cooling Stick

Përshkrim

Me centela të fermetuar dhe 10 lloje të acidit hialuronik qetësojnë shpejt nxehtësinë e lëkurës nga ekspozimi ndaj dritës së diellit duke siguruar kujdes intensiv për hidratim dhe veti qetësuese.
I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme me akne, duke siguruar përdorim pa shqetësime.
Një sunstick i tipit multi-balm me një strukturë të butë dhe të freskët që ngjitet shpejt, duke ndihmuar në qetësimin dhe hidratimin e shpejtë të lëkurës.

Perdorimi
Në hapin e fundit të kujdesit të lëkurës, përhapeni butësisht dhe lëreni të përthithet. Aplikojeni në të gjitha zonat që mund të ekspozohen ndaj rrezeve të diellit, duke përfshirë fytyrën, qafën, krahët dhe këmbët.

Ingredietet:
Water, Coco-Caprylate/Caprate, Synthetic Wax, Dibutyl Adipate, Butyloctyl Salicylate, Butylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Ozokerite, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-15, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Stearalkonium Hectorite , Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Sodium Chloride, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Propylheptyl Caprylate, Triethoxycaprylylsilane, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Coral Powder, Yeast Ferment Extract, Asiaticoside, Madecassoside, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Potassium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Dimethylsilanol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Aroma

Informacion shtesë

g

19

Brand

Tocobo

Related Products