Tocobo Cica Calming Sun Serum 50ml

Përshkrim

Një zgjidhje qetësuese e kujdesit për hidratim që redukton me shpejtësi nxehtësinë e lëkurës të shkaktuar nga ekspozimi ndaj dritës së diellit, i formuluar me centella të fermentuar, 10 lloje të acidit hialuronik dhe ekstrakt aloe.
– Kujdesi i përmirësuar qetësues i centelës i mundësuar nga përbërësit kryesorë të centella asiatica dhe fermentimit të majave.
– Një serum për kujdesin dhe diellin me mbi 60% përbërës hidratues në formë serumi, përthithet shpejt në lëkurën e sensibilizuar, duke ndihmuar në qetësimin dhe rimbushjen e shpejtë të saj.
-Përdoret dhe nga lëkurat me akne . Lë efekt qetësues dhe efekt hidratues . Nuk ngjit dhe përthithet shumë lehtë nga lëkura.

Perdorimi:
Në hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit për lëkurën, aplikoni sasinë e duhur dhe lëreni butësisht derisa të përthithet plotësisht. Aplikojeni në fytyrë, qafë, krahë, këmbë dhe çdo zonë tjetër që mund të jetë e ekspozuar ndaj diellit.

Ingredientet:
Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Distearate, Niacinamide, Tromethamine, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Pentylene Glycol, Polysilicon-15, Vigna Radiata Seed Extract, Gossypium Herbaceum (Cotton) Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Rheum Palmatum Root/Stalk Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Oenothera Biennis (evening primrose) Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Sodium Hyaluronate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Inulin Lauryl Carbamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Butylene Glycol, Tocopherol, Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Tocobo

Related Products