TOCOBO BIFIDA BIOME ESSENCE

Sale

TOCOBO BIFIDA BIOME ESSENCE

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,980L.

SKU: 11333 Kategori: , , ,

Përshkrim

TOCOBO BIFIDA BIOME ESSENCE
Tocobo Bifida Biome Essence është e pasur me 3 baktere probiotike të acidit laktik për të qetësuar dhe rigjallëruar lëkurën si dhe për të forcuar barrierën e saj. Siguron një gjendje optimale të lëkurës, përmirëson elasticitetin e saj dhe redukton linjat e imëta përmes përbërësve të saj Niacinamide dhe Adenosine. Esenca lufton skuqjen dhe inflamacionin duke i dhënë lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi:
Pas tonerit, aplikoni sasinë e dëshiruar në fytyrë.
Përhapeni në mënyrë të barabartë dhe masazhojeni butësisht për të ndihmuar në përthithjen.

Ingredientët
Bifida Ferment Lysate, Water, Butylene Glycol, Lactobacillus Ferment, Glycereth-26, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Lactococcus Ferment Lysate, Pentylene Glycol, Chondrus Crispus Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Sucrose, Carbomer, Glucose, Chlorella Vulgaris Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Cellulose Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Tromethamine, Fructose, Fructooligosaccharides, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Fragrance(Parfum), Xanthan Gum, Sodium Phytate, Disodium EDTA, Tocopherol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Tocobo

Related Products