Tirtir Mask Fit Red Cushion

Tirtir Mask Fit Red Cushion

2,990L

SKU: 11687 Kategori: ,
Spastroje

Përshkrim

Tirtir mask fit red coushion eshte zgjedhja me e mire per te patur mbulim dhe per tju qendruar gjate gjithe dites. Pudra eshte e dendur dhe jep mbluim , fsheh skuqjet , njollat dhe qeskat poshtë syve për një pamje të qelqtë të lëkurës që i përshtatet stilit tuaj, ndërkohë që jep një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme grimi 72-orëshe. Tirtir Red Cushion ofron një përfundim të lehtë, rrezatues për të gjitha llojet e lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj të marrë frymë duke siguruar mbulim të qëndrueshëm dhe rrezatues. E mbushur me ekstrakte Hibiscus dhe propolis të kuq, formula rrit elasticitetin e lëkurës, për grim që zgjat dhe rrezaton bukurinë e lëkurës suaj prej qelqi gjatë gjithë ditës. Nuk krijon krisje ne lekure dhe eshte i leht per tu pastruar.
Lloji i lekures – te gjitha, e yndyrshme, e kombinuar, e ndjeshme, normale

Ngjyra – 23N Sand, 25N Mocha, 27N Camel, 29N Natural

Perfundimi – Semi-Matte

Ingredientet
Water, Cyclopentasiloxane, Iron Oxides (CI 77492), Titanium Dioxide (CI 77891), Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Propanediol, Iron Oxides (CI 77491), Synthetic Fluorphlogopite, Iron Oxides (CI 77499), Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Niacinamide, PEG-10 Dimethicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Isododecane, Magnesium Sulfate, Triethoxycaprylylsilane, Stearic Acid, Alumina, Potassium Sorbate, Aluminum Hydroxide, Disteardimonium Hectorite, Fragrance(Parfum), Adenosine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polymethyl Methacrylate, Haematococcus Pluvialis Oil, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Cetearyl Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Astaxanthin, Rosa Rugosa Flower Extract, Pancratium Maritimum Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Propolis Extract

Informacion shtesë

Nuanca

23N Sand, 25N Mocha, 27N Camel, 29N Natural

Brand

Tirtir

Related Products