Tiam Snail and Azulene Sleeping Mask

Tiam Snail and Azulene Sleeping Mask

2,500L

Një maskë gjumi me përdorim brenda natës e mbushur me azulinë dhe ekstraktin e sekretimit të kërmillit 85%.

SKU: 10308 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Tiam Snail and Azulene Sleeping Mask
Një maskë gjumi me përdorim brenda natës e mbushur me azulinë dhe ekstraktin e sekretimit të kërmillit 85%.
Çfarë bën: (hidraton lëkurën dhe zvogëlon skuqjen)
Lehtëson lëkurën e stresuar dhe të lodhur.
Rrit nivelin e lagështisë së lëkurës dhe ndihmon në forcimin e barrierës së saj gjatë gjithë natës.
Llojet e lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës (e thatë, e yndyrshme, e dehidratuar, e kombinuar, e ndjeshme)
Unë ja u sugjeroj: Lëkurave të thata, të kombinuara dhe të ndjeshme. (Ato të yndyrshme mund ta kenë këtë maskë paksa të rëndë – mund ta përdorni duke aplikuar shumë pak dhe duke e shpërndarë në fytyrë për ta holluar këtë produkt dhe për ta ndjerë më pak të rëndë në lëkurë)

Përdorimi
1.Përdoreni në fazën e fundit të rutinës së kujdesit për lëkurën, vendosni një sasi të moderuar të formulës në fytyrë dhe shtypni lehtë për thithje.
2. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët në ditën tjetër në mëngjes.
Përdoreni natën / 3 ~ 4 herë në javë
Përdoreni si një maskë gjumi ose krem ​​hidratues dhe qetësues.
Tiam ka sugjeruar përdorimin e këtij produkti me Vitaminën C pasi bën një kombinim të mirë të qetësimit të lëkurës ndërsa shkëlqen lëkurën.
Relaksoni lëkurën tuaj pas ekspozimit në diell (përdoreni pasi të jeni ekspozuar në diell për ta qetësuar lëkurën)

Ingredientët
Snail Secretion Filtrate (85%), Butylene Glycol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/​Capric Triglyceride, Betaine, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Dimethicone, Carbomer, Arginine, Sodium Polyacrylate, Ethyl Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Allantoin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Sodium Guaiazulene Sulfonate (80Ppm)

Informacion shtesë

ml

80

Brand

Tiam

Related Products