Tiam Pore Minimizing 21 Cream Niacinamide

Tiam Pore Minimizing 21 Cream Niacinamide

2,200L

Një krem që ndihmon për të larguar filamentet dhjamore, duke ekuilibruar yndyrën dhe nivelet e ujit të lëkurës.

Përshkrim

Tiam Pore Minimizing 21 Cream
Një krem që ndihmon për të larguar filamentet dhjamore, duke ekuilibruar yndyrën dhe nivelet e ujit të lëkurës.
Niacinamide dhe Willow Bark i saj 2.1% (BHA Natyrore) të cilat parandalojnë mbushjen e poreve duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë dhe i japin strukturë të butë të lëkurës.
Kthen strukturën e ashpër të lëkurës të shkaktuar nga problemet e poreve në një lëkurë të butë dhe të shëndetshme si dhe u jep tension poreve të varura dhe të gjera, duke i bërë ato të mbledhura, më të vogla dhe elastike.

Përdorimi
Pas përdorimit të tonerit dhe serumit, merrni një sasi të përshtatshme dhe vendoseni në mënyrë të barabartë në fytyrë.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Naicinamide, Dimethicone, Glycerin, Salix Alba (Willow) Bark Water, 1,2-Hexanediol, Betaine, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Zinc Oxide, Ethylhexylglycerin, Cetearyl Alcohol, Zinc PCA, Panthenol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Tiam

Related Products