Tiam My Signature A+ Cream

Tiam My Signature A+ Cream

2,600L

Kremi TIAM My Signature A+ (i njohur fillimisht si krem ​​O.S.T C20 Vitamin Sleep 9 to 5) është një krem ​​hidratues që jep hidratim intensiv ndërsa ndriçon dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

SKU: 10815 Kategori: , , ,

Përshkrim

Tiam My Signature A+ Cream
Kremi TIAM My Signature A+ (i njohur fillimisht si krem ​​O.S.T C20 Vitamin Sleep 9 to 5) është një krem ​​hidratues që jep hidratim intensiv ndërsa ndriçon dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Me një konsistencë të lehtë që përhapet pa vështirësi në lëkurë, ky krem ​​ndihmon në trajtimin e shenjave të akneve, rimbushjen e vitalitetit të lëkurës së dëmtuar dhe mbajtjen e lëkurës tuaj të shëndetshme.

Ky krem ​​me pH të ulët është perfekt për lëkurën pa jetë dhe me ton të pabarabartë që ka nevojë për shkëlqim ose për një pamje më të lëmuar.

Përdorimi

Çdo mëngjes dhe natë, aplikoni kremin në fund të kujdesit bazë të lëkurës suaj .
Prekni lehtë fytyrën me majat e gishtave për të ndihmuar që kremi të përthithet më mirë.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, Caprylic/​Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Arbutin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Cyclohexasiloxane, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Sorbitan Stearate, Dimethicone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Peg-100 Stearate, Polyacrylate-13, Xanthan Gum, Polyisobutene, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Citrus Unshiu Peel Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Tiam

Related Products