Tiam AC Fighting Spot RX Cream

Tiam AC Fighting Spot RX Cream

1,700L

Një krem ​​për kujdesin e njollave të kuqe që zbut imperfeksionet ​​dhe shperthimet në çast duke reduktuar aknet e përgjithshme.

Përshkrim

Tiam AC Fighting Spot RX Cream
Një krem ​​për kujdesin e njollave të kuqe që zbut imperfeksionet ​​dhe shperthimet në çast duke reduktuar aknet e përgjithshme. Formuluar me 10% niacinamide dhe 7% zink për të zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit të lidhur me aknet.
Mund të lërë një ndjesi pickimi pas përdorimit, që do të thotë se përbërësit aktivë po veprojnë.
I pasur me ingridientë që ​​ndihmojnë në zhbllokimin e poreve dhe heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës.
Formula oily free është gjithashtu e mbushur me centella dhe ekstrakt të pemës së çajit për të kontrolluar prodhimin e sebumit dhe për të përshpejtuar procesin e shërimit.

Përdorimi
1. Lani duart dhe pastroni fytyrën para përdorimit.
2. Shpërndani një sasi të moderuar të kremit në majë të gishtit dhe aplikojeni në zonat shqetësuese.
3. Masazhoni zonën për të ndihmuar absorbimin.

Ingredientët
Purified Water, Niacinamide (10%), Butylene Glycol, Zinc Oxide (7%), Glycerin, Sunflower Seed Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Olivate, Polysorbate 60, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Betaine, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Sponge, Asiaticoside, Tea Tree Leaf Oil, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Zinc Pca

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Tiam

Related Products