THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule

THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule

2,700L

Është një serum me një përbërje shumë të veçantë me 76.52% ekstrakt nga kërpudha të ndryshme.

SKU: 10362 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

THE PLANT BASE Time Stop Collagen Ampoule
Është një serum me një përbërje shumë të veçantë me 76.52% ekstrakt nga kërpudha të ndryshme.
Formula ndihmon në nxitjen e prodhimit të kolagjenit, që është shumë i nevojshëm për të mbajtur në kontroll dhe parandaluar shenjat e moshës.
Kombinimi i panthenolit, sodium hyaluronate dhe vajit të arrave macadamia, arrijnë të hidratojnë lëkurën në thellësi, ndërsa ekstrakti i bimës Centella Asiatica dhe asaj të Aloe Veras qetësojnë irritimin dhe skuqjen e saj.
Formula speciale e kësaj ampule përmban gjithashtu edhe një përbërje të patentuar me përzierjen e disa ekstrakteve botanike të pasura me antioksidantë, që ndihmojnë në zbehjen dhe heqjen e njollave si dhe në forcimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.

Përdorimi
Merrni një sasi të konsiderueshme në duar dhe përhapeni atë në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhoni derisa lëkura ta ketë përthithur tërësisht.

Ingredientët
Hericium Erinaceum (Mushroom) Extract (76.53%), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Water, Glycerin, Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract (180 Mg), Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Ppg-26-Buteth-26, Morus Alba Bark Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Polyacrylamide, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Tromethamine, Carbomer, Allantoin, Acetyl Glutamine, Panthenol, C13-14 Isoparaffin, Dextrin, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Caramel, Disodium Edta, Laureth-7, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ethyl Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Retinyl Palmitate, Palmitoyl Tripeptide-5, Pantolactone, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Peg-5 Rapeseed Sterol, Cholesterol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Ceteth-5, Ceteth-3, Tocopheryl Acetate, Silica, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate

Informacion shtesë

ml

20

Brand

The Plant Base

Related Products