The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution

1,750L

E përkryer për lëkurën e prirur ndaj imperfeksioneve dhe parregullsive të teksturës.

Availability: S’ka stok SKU: 10726 Kategori: , ,

Përshkrim

The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution
E përkryer për lëkurën e prirur ndaj imperfeksioneve dhe parregullsive të teksturës.
Solucioni i zakonshëm i acidit salicilik 2% anhydrous është një emër që duhet njohur.

Tekstura e ngjashme me vajin është formuluar për të dekongjesuar në mënyrë efektive lëkurën me një efekt të butë eksfolues.

Me përmbajtje 2% acid salicilik, ky produkt synon ndjeshmërinë dhe shqetësimin, duke ofruar një reduktim të dukshëm të madhësisë së poreve dhe tonit të pabarabartë, duke e përmirësuar atë me kalimin e kohës.

Përdorimi

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe mbrëmje.

Ingredientët
Squalane, Caprylic/​Capric Triglyceride, Pentylene Glycol, Salicylic Acid, Oleic/​Linoleic/​Linolenic Polyglycerides, 4-T-Butylcyclohexanol, Hydroxymethoxyphenyl Decanone, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Informacion shtesë

ml

30

Brand

The Ordinary

Related Products