The Ordinary Lactic Acid 10%

The Ordinary Lactic Acid 10%

1,690L

Ky serum i lehtë me bazë uji është i shkëlqyeshëm për ata që kërkojnë zgjidhje për tonin e pabarabartë / parregullsitë e teksturës dhe linjat e holla.

SKU: 10713 Kategori: , ,

Përshkrim

The Ordinary Lactic Acid 10%
Ky serum i lehtë me bazë uji është i shkëlqyeshëm për ata që kërkojnë zgjidhje për tonin e pabarabartë / parregullsitë e teksturës dhe linjat e holla.

Ofron një eksfolim shumë të butë në një përqendrim 10%. Vepron për të përmirësuar strukturën e lëkurës, duke reduktuar pigmentimin e shkaktuar nga shenjat e akneve dhe njollat e moshës duke stimuluar rigjenerimin e qelizave.

Shtimi i acidit hialuronik forcon barrierën lipidike për të përmirësuar aftësinë e lëkurës për të tërhequr dhe mbajtur ujin, duke dhënë lëkurë më të shëndetshme dhe më të fortë.

Përdorimi

Aplikojeni një herë në ditë, idealisht në mbremje.
Fillojeni përdorimin e produktit 1-2x në javë.

Ingredientët
Aqua (Water), Lactic Acid, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/​Leaf Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Isoceteth-20, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

The Ordinary

Related Products