The Ordinary Caffeine Solution 5%

The Ordinary Caffeine Solution 5%

1,650L

Një serum i koncentruar me kafeinë me tretshmëri të lartë dhe çaj jeshil për të reduktuar dukshëm pigmentimin dhe ënjtjen/fryrjen e konturit të syve.

SKU: 10714 Kategori: , ,

Përshkrim

The Ordinary Caffeine Solution 5%
Një serum i koncentruar me kafeinë me tretshmëri të lartë dhe çaj jeshil për të reduktuar dukshëm pigmentimin dhe ënjtjen/fryrjen e konturit të syve.

Kjo formulë me konsistencë të lehtë përmban një përqendrim të lartë 5% të kafeinës, të plotësuar me Epigallocatechin Gallatyl Glucoside (EGCG) shumë të pastër.

Përdorimi

Masazhoni një sasi të vogël në konturin e syve në mëngjes dhe mbremje.

Ingredientët
Aqua (Water), Caffeine, Maltodextrin, Glycerin, Propanediol, Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Oxidized Glutathione, Melanin, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Pentylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xanthan Gum, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Propyl Gallate, Dimethyl Isosorbide, Benzyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Informacion shtesë

ml

30

Brand

The Ordinary

Related Products