The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%

1,750L

Argireline Solution 10% e Ordinary është e sigurt që do të bëhet një nga aleatët tuaj më të mëdhenj në betejën kundër linjave të holla dhe rrudhave – veçanërisht ato rreth syve dhe ballit.

Availability: S’ka stok SKU: 10720 Kategori: , ,

Përshkrim

The Ordinary Argireline Solution 10%
Argireline Solution 10% e Ordinary është e sigurt që do të bëhet një nga aleatët tuaj më të mëdhenj në betejën kundër linjave të holla dhe rrudhave – veçanërisht ato rreth syve dhe ballit.

Argireline është një zgjidhje e Acetyl Hexapeptide-8, një përbërje peptide që përdoret në kujdesin e lëkurës për të reduktuar shfaqjen e rrudhave të shkaktuara nga shprehjet e përsëritura të fytyrës.

Formula e fuqishme funksionon për të penguar lëvizjen e muskujve, duke zvogëluar linjat e imëta dhe duke ndihmuar në parandalimin e formimit të mëtejshëm të rrudhave.

I aplikuar dy herë në ditë në ballë dhe rreth syve, ky trajtim – çdo gjë përveçse i zakonshëm – mund t’ju ndihmojë në rrugën tuaj për një lëkurë më rinore. Duke vepruar për të penguar lëvizjen e muskujve, ky serum i lehtë mund të reduktojë palosjet dinamike në lëkurë, si dhe të ndihmojë në parandalimin e formimit të rrudhave.

Përdorimi

Aplikoni disa pika në ballë dhe rreth syve dy herë në ditë përpara trajtimeve më të fuqishme.

Ingredientët
Aqua (Water), Propanediol, Acetyl Hexapeptide-8, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Gellan Gum, Sodium Chloride, Isoceteth-20, Dimethyl Isosorbide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Informacion shtesë

ml

30

Brand

The Ordinary

Related Products