Superfacialist Vitamin C Brighten Booster

Superfacialist Vitamin C Brighten Booster

4,500L

Një përzierje e shkëlqyer e 1% vitamine C, vitaminë C natyrale aktive dhe alantoinë në këtë serum, ndihmon në promovimin e një shkëlqimi të shëndetshëm dhe i jep lëkurës atë që i nevojitet gjatë gjithë vitit.

Availability: S’ka stok SKU: 11223 Kategori: , , ,

Përshkrim

Superfacialist Vitamin C Brighten Booster
Një përzierje e shkëlqyer e 1% vitamine C, vitaminë C natyrale aktive dhe alantoinë në këtë serum, ndihmon në promovimin e një shkëlqimi të shëndetshëm dhe i jep lëkurës atë që i nevojitet gjatë gjithë vitit.
Vitamin C+ Brighten Booster është formuluar për të gjitha moshat llojet dhe llojet e lëkurës.

Përdorimi:

Dy mënyra:
1. Hidhni 2-3 pika në hidratuesin tuaj sa herë që e aplikoni në fytyrë dhe kthejeni kremin tuaj në një produkt super të përforcuar.
ose
2. Aplikojeni direkt në fytyrë (2-3 pika në lëkurë të pastër)

(Për përdorim në mëngjes dhe në mbrëmje.)

Ingredientët
Aqua (Ëater), Maltodextrin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Panthenol, Potassium Sorbate, Allantoin, Carbomer, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Citric acid, Punica Granatum Floëer Extract.

Informacion shtesë

ml

15

Brand

Super Facialist

Related Products