Super Facialist Vitamin C Sleep & Reveal Night Cream 50ml

Super Facialist Vitamin C Sleep & Reveal Night Cream 50ml

4,200L

Super Facialist është një gamë gjithëpërfshirëse e përshtatshme për të gjithë – duke kombinuar ekstrakte natyrale, përbërës shkencorë me performancë të lartë dhe aroma të shkëlqyera për të dhënë rezultatet më të mira – lëkurë të shëndetshme dhe të bukur rinore.

SKU: 11266 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Super Facialist Vitamin C Sleep & Reveal Night Cream 50ml
Ky krem nate Sleep & Reveal me teksturë delikate, me një aromë të butë agrumesh, ndihmon në sigurimin e lagështisë dhe vitalitetit të lëkurës tuaj. Fuqia antioksiduese e vitaminës C, së bashku me ekstraktet e domates dhe Liquorice, punon shumë për të ndihmuar lëkurën tuaj të rikuperohet nga efektet e plakjes së diellit dhe mjedisit gjatë ditës. Me përdorim të rregullt, lëkura ndihet e rinovuar dhe më e butë, duke rrezatuar me një shkëlqim të shëndetshëm.

Përdorimi
Çdo mbrëmje masazhoni butësisht në fytyrë dhe qafë të pastër. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Nëse kjo ndodh, shpëlajeni menjëherë me ujë. Për shkak të përbërësve natyralë, ngjyra mund të ndryshojë.

Ingredientet
Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cetyl alcohol, Isostearyl isostearate, Polyacrylate-13, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Polyisobutene, Sodium ascorbyl phosphate, Parfum (Fragrance), Sodium stearoyl glutamate, Allantoin, Benzoic acid, Disodium EDTA, Polysorbate 20, Propylene glycol, Sodium polyacrylate, Sorbitan isostearate, Solanum lycopersicum (Tomato) fruit extract, Dehydroacetic acid, Citric acid, Limonene, Emblica officinalis fruit extract, Sodium hyaluronate, Tocopheryl acetate, Glyceryl acrylate/acrylic acid copolymer, Citral, Butylphenyl methylpropional, Glycyrrhiza glabra (Licorice) extract, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Tromethamine.

Brand

Super Facialist

Related Products