Super Facialist Vitamin C+ Brighten Skin Defence Daily Moisturiser

Super Facialist Vitamin C+ Brighten Skin Defence Daily Moisturiser

3,800L

Hidratuesi ditor Super Facialist Vitamin C+ Brighten Skin Defense është perfekt për lëkurën që duket e pajetë dhe pa shkëlqim.

Availability: S’ka stok SKU: 11224 Kategori: , , ,

Përshkrim

Super Facialist Vitamin C+ Brighten Skin Defence Daily Moisturiser
Hidratuesi ditor Super Facialist Vitamin C+ Brighten Skin Defense është perfekt për lëkurën që duket e pajetë dhe pa shkëlqim.

Formula jonë e zhvilluar me profesionalizëm kombinon një vitaminë C të gjeneratës së ardhshme me Acid Ferulik për të ndihmuar në sjelljen e shkëlqimit dhe përfitimeve hidratuese në lëkurën tuaj. Për ta mbajtur lëkurën tuaj super të hidratuar, kremi ynë i lehtë i ditës përfshin gjithashtu acidin hialuronik dhe për mbrojtje shtesë, ne kemi shtuar edhe filtra UVA/UVB.

Për lëkurë më të pastër, më të shndritshme dhe më të ushqyer, me një shkëlqim natyral, mos shikoni më larg se hidratuesi i Super Facialist Vitamin C+ Skin Defense.

Përdorimi:
Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastër çdo mëngjes. Përdorni lëvizje të vogla lart, duke u kujdesur që të mos e tërhiqni lëkurën.

Ingredientët
Aqua (Ëater), Ethylhexyl methoxycinnamate, Ethylhexyl palmitate, Octocrylene, Butyl methoxydibenzoylmethane, Cetyl alcohol, Glycerin, Glyceryl stearate, Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice, Butyrospermum parkii (Shea butter), Pentaerythrityl distearate, Phenoxyethanol, Maltodextrin, Sodium polyacrylate, Parfum (Fragrance), Citrus aurantium dulcis (Sëeet orange) peel oil, Sodium stearoyl glutamate, Potassium sorbate, Benzoic acid, Disodium EDTA, Ferulic acid, Sodium hyaluronate,Tocopheryl acetate, Propylene glycol, Dehydroacetic acid, Alcohol, Punica granatum (Pomegranate) floëer extract, Sodium ascorbyl phosphate, Glycyrrhiza glabra (Licorice) extract, BHT, Tromethamine, Citric acid, Citral, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropional, Limonene, Linalool.

Informacion shtesë

ml

75

Brand

Super Facialist

Related Products