Super Facialist Skin Perfecting Primer

Super Facialist Skin Perfecting Primer

4,100L

Po kërkoni diçka për të balancuar çdo papërsosmëri ndërsa punoni nga shtëpia? Atëherë Primeri Super Facialist Skin Perfecting është ajo që ju nevojitet.

Përshkrim

Super Facialist Skin Perfecting Primer
Po kërkoni diçka për të balancuar çdo papërsosmëri ndërsa punoni nga shtëpia? Atëherë Primeri Super Facialist Skin Perfecting është ajo që ju nevojitet. Ekipi i ekspertëve të Super Facialist ka përzier përbërës të besuar të kujdesit për lëkurën me pigmente korrigjuese të ngjyrave për të luftuar tre shqetësime të zakonshme të kujdesit të lëkurës – skuqje, zbehje dhe lëkurën e pajetë, për të ndihmuar në krijimin e një teksture pa të meta.

Primeri me shumë funksione përdor tre korrigjime ngjyrash për të ndihmuar në zvogëlimin e skuqjes (jeshile), përmirësimin e pamjes së lëkurës së zbehtë (livando) dhe ndriçimin (pjeshkë). Krahas korrigjuesve të ngjyrave, tre përbërës të besuar për kujdesin e lëkurës për të ndihmuar në hidratim (Acidi Hyaluronik), komoditetin (Cica) dhe kontrollin e vajit (Niacinamide). Së bashku, kombinimi ekspert i përbërësve ndihmon për të rikthyer shkëlqimin natyral të lëkurës suaj.

Pas përdorimit, lëkura juaj mbetet e hidratuar, me papërsosmëritë e padukshme, kështu që mund të jeni gati për çdo gjë që sjell dita.

Përdorimi
Mund të përdoret si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, ose si një primer nën bazën tuaj.

Ingredientët
Aqua, Propylene Glycol, Betaine, Niacinamide, Phenoxyethanol, Centella Asiatica Extract, Carbomer, Arginine, Chamomilla Recutita Floëer Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Glycoprotein

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Super Facialist

Related Products