Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Night Cream

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Night Cream

4,500L

Ky krem nate luksoz kundër plakjes Super Facialist Hyaluronic Acid Firing Super Lift shkon në punë ndërsa ju flini për të optimizuar rinovimin qelizor dhe për të ndihmuar shkëlqimin dhe rininë e lëkurës.

Availability: S’ka stok SKU: 11230 Kategori: , , ,

Përshkrim

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Night Cream
Ky krem nate luksoz kundër plakjes Super Facialist Hyaluronic Acid Firing Super Lift shkon në punë ndërsa ju flini për të optimizuar rinovimin qelizor dhe për të ndihmuar shkëlqimin dhe rininë e lëkurës.

Acidi hialuronik dhe një peptid forcues kombinohen me vajin e bajames së ëmbël, bakër dhe kalcium për të ndihmuar në tonifikimin, ristrukturimin dhe zbutjen e lëkurës nga brenda jashtë.

Ingredientët
Aqua (Water), Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sëeet Almond) Oil, Cyclopentasiloxane, Nylon-12, Polyacrylate-13, Phenoxyethanol, Cetearyl Glucoside, Polyisobutene, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Butylene Glycol, Benzoic Acid, Calcium PCA, Disodium EDTA, Polysorbate 20, Dehydroacetic Acid, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Floëer Oil, Sorbitan Isostearate, Sodium Hyaluronate, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Hybrida Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Hibiscus Sabdariffa Floëer Extract, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Geraniol, Methylpropanediol, Cananga Odorata Floëer Oil, Saccharomyces/Copper Ferment, Farnesol, Tetrapeptide-21, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Citric Acid

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Super Facialist

Related Products