Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Day Cream

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Day Cream

4,000L

Keni nevojë për një hidratues ditor për të ndihmuar në rikthimin e shkëlqimit tuaj natyral? Mos kërkoni më larg se kremi i ditës Super Lift me Acid Hyaluronic Super Facialist.

Availability: S’ka stok SKU: 11229 Kategori: , , ,

Përshkrim

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Super Lift Day Cream
Keni nevojë për një hidratues ditor për të ndihmuar në rikthimin e shkëlqimit tuaj natyral? Mos kërkoni më larg se kremi i ditës Super Lift me Acid Hyaluronic Super Facialist.

Kremi super ushqyes i ditës kombinon super hidratuesin e acidit hialuronik me gjalpë shea për ti dhënë lëkurës vitalitet lëkurën dhe për ta mbajtur atë të ndjehet e hidratuar.

Filtrat e shtuar UV ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës, ndërsa një kombinim i peptidit të bakrit dhe kalciumit ndihmon në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave për një lëkurë rinore me një shkëlqim të rinovuar.

Ingredientët
Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclopentasiloxane, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyacrylate-13, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Polyisobutene, Sodium Stearoyl Glutamate, Limonene, Potassium Sorbate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Butylene Glycol, Benzoic Acid, Calcium Pca, Polysorbate 20, Dehydroacetic Acid, Sorbitan Isostearate, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Floëer Oil, Disodium Edta, Sodium Hyaluronate, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Lavandula Hybrida Oil, Hibiscus Sabdariffa Floëer Extract, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Bht, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Geraniol, Methylpropanediol, Cananga Odorata Floëer Oil, Saccharomyces/Copper Ferment, Farnesol, Tetrapeptide-21, Sodium Benzoate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Citric Acid.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Super Facialist

Related Products