Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Intense Facial Serum

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Intense Facial Serum

3,300L

Një serum që ndihmon për një lëkurë më të freskët dhe më rinore.

SKU: 11226 Kategori: , , ,

Përshkrim

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Intense Facial Serum
Një serum që ndihmon për një lëkurë më të freskët dhe më rinore.

Me teksturë të mëndafshtë, ky hidratues antirrudhë që përmban Acid Hyaluronik i cili rrit lagështinë dhe një peptid forcues me fuqi të lartë për të ndihmuar në promovimin e elasticitetit të lëkurës.

Bakri, kalciumi dhe ekstrakti Hibiscus përforcojnë shkëlqimin dhe ndihmojnë më tej për të rritur shkëlqimin natyral dhe shëndetin e lëkurës.

Përdorimi:
Përpara se të aplikoni kremin tuaj të ditës ose të mbrëmjes, masazhoni një sasi shumë të vogël, jo shumë më të madhe se sa një bizele, butësisht në fytyrë dhe qafë të pastër.

Ingredientët
Aqua (Ëater), Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Polyacrylate-13, Glycerin, Polyisobutene, Phenoxyethanol, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Butylene Glycol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Calcium PCA, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Floëer Oil, Biosaccharide Gum-1, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Hybrida Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Hibiscus Sabdariffa Floëer Extract, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Geraniol, Methylpropanediol, Cananga Odorata Floëer Oil, Saccharomyces/Copper Ferment, Farnesol, Tetrapeptide-21, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Citric Acid

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Super Facialist

Related Products