Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Daily Brightening Cleanser

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Daily Brightening Cleanser

2,300L

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Daily Brightening Cleanser është i formuluar me kujdes, kundër plakjes për të siguruar që lëkura të lihet tërësisht e pastruar dhe të ndihet e rinovuar.

Availability: S’ka stok SKU: 11267 Kategori: ,

Përshkrim

Super Facialist Hyaluronic Acid Firming Daily Brightening Cleanser
Ky pastrues xhel përmban një kombinim hidratues të rruazave të mbushura me Acid Hyaluronik dhe Vitaminë E, të cilat shkrihen kur masazhohen në lëkurë, për të ndihmuar në ushqimin dhe pastrimin e butë të lëkurës tuaj. Shtimi i mineraleve të kalciumit dhe bakrit, së bashku me një polisaharid shtrëngues, ndihmojnë në rinovimin dhe forcimin e lëkurës.
Pas përdorimit, lëkura juaj do të lihet tërësisht e pastruar dhe rifreskuar, me papastërtitë e përditshme dhe makeup e larguar.

Perdorimi
Aplikojeni çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje. Aplikojeni në majat e gishtave dhe masazhoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shpëlajeni me ujë të vakët.
Ingredientet
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Limonene, Pullulan, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lactose, Dehydroacetic Acid, Microcrystalline Cellulose, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Calcium Pca, Disodium Edta, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Linalool, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Hybrida Oil, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Litsea Cubeba Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Canarium Luzonicum Gum Nonvolatiles, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Saccharomyces/Copper Ferment, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Ci 77007 (Ultramarines).

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Super Facialist

Related Products