Sungboon Editor White Mushroom Collagen Lifting Ampoule

Përshkrim

Një formulë origjinale e ampulës që përmban një përqendrim të lartë të kolagjenit dhe përbërës të njohur për reduktimin e rrudhave.Ofron lifting të plotë të fytyrës dhe shkëlqim të saj me përbërës të veçantë duke përfshirë 60% ekstrakt të kërpudhave të bardha dhe Volufiline.
Hiqni rrudhat sapo ta aplikoni. Vijat e holla zhduken si magji. Ka efektin e rritjes së prodhimit të kolagjenit dhe fibrave të kolagjenit
Duke qenë se gjatësia e shkëlqimit është dy herë më e gjatë, efekti ngritës është më shumë se dy herë më i gjatë.
Balancimi i ujit dhe vajit për të ndihmuar në forcimin e barrierës së shembur të lëkurës. Tre përbërës kryesorë hidratues përdoren për të krijuar lëkurë të gjallë dhe rrezatuese.

Perdorimi:
1. Aplikojeni në të gjithë fytyrën.
2. Aplikojeni sërish në zonat ku rrudhat janë të dendura dhe shqetësuese, si sytë, hunda dhe goja.
3. Nëse maja ndotet, fshijeni dhe ruajeni.

Ingredientet
White tree mushroom extract, glycerin, purified water, propanediol, butylene glycol, diisostearylmalate, cetylethylhexanoate, isostearyl alcohol, 1,2-hexanediol, butylene glycol cocoate, white mushroom polysaccharide, polyvinyl alcohol, hydrolized collagen, collagen, collagen amino acid, water-soluble collagen, collagen extract

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Sungboon

Related Products