Sungboon Editor Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule

Përshkrim

Falë Ampulës së Peptidit të Mëndafshit të SUNGBOON EDITOR, ju mund t’i jepni lamtumirën shenjave të padëshiruara të plakjes. Kjo çudi e vogël jo vetëm që trajton rrudhat e thella dhe të lehta me 19 efektet e saj të përmirësimit të lekures, provuar klinikisht, por gjithashtu ju jep një efekt të menjëhershëm lifting të lëkurës që do t’i bëjë miqtë tuaj të pyesin nëse keni bërë një nderhyrje të fshehtë të fytyrës.
Jo vetëm që jep një efekt të menjëhershëm lifting të lëkurës që do t’ju bëjë të dukeni të freskët dhe të mrekullueshëm, por gjithashtu kujdeset për ato rrudha të thella bezdisëse me kompleksin e tij të patentuar të mëndafshit dhe 13 lloje peptidesh. Dhe nuk kemi mbaruar akoma – Volufiline i shtuar siguron që lëndët ushqyese të futen thellë në lëkurë, duke rritur elasticitetin dhe duke reduktuar skuqjen. Thuaj lamtumirë plakjes dhe përshëndetje për një teksture më të butë dhe rinore.
– Efekt lifting
– Anti rrudhë
– Lagështia: Përmban ekstrakt domate
– Është i mirë edhe për lëkurën e thatë për shkak të lagështisë dhe ushqimit të mjaftueshëm.

Perdorimi:
1. Hiqni kapakun transparent në majë të ampulës.
2. Futeni shiringën brenda, mbështeteni ampulën për sasinë e duhur dhe rrëshqiteni në lëkurë.
3. Ngjiteni shiringën në ampulë dhe mbajeni.

Ingredientet:

Silk Extract, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Methylpropanediol, Chondrus Crispus Powder, Agar, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide(CI 77891), Iron Oxides(CI 77491), Mica, Gellan Gum, Tin Oxide, Hydrolyzed Collagen, Niacinamide, Carbomer, PPG-13-Decyltetradeceth-24, Tocopherol, sh-Decapeptide-7, sh-Octapeptide-4, sh-Oligopeptide-9, sh-Pentapeptide-19, Caffeoyl Hexapeptide-65, Hydroxyethylcellulose, Adenosine, Disodium EDTA, Betaine, Houttuynia Cordata Extract, Centella Asiatica Extract, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Panthenol, Propanediol, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Lecithin, Acetyl Glutamine, Bacillus/Folic Acid/Soybean Ferment Extract, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-11, sh-Polypeptide-9, Collagen, Artemisia Capillaris Extract, Hydrolyzed Elastin, Phenoxyethanol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Gold, Hydrogenated Polyisobutene, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Squalane

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Sungboon

Related Products