Sungboon Editor Deep Collagen Anti-Wrinkle Lifting Mask

Përshkrim

Kjo maskë është krijuar duke përdorur kolagjen me përthithje molekulare ultra të ulët, me mbi 90% përthithje në krahasim me kolagjenin e zakonshëm me origjinë shtazore.
Ky produkt është i shkëlqyer për forcimin dhe heqjen e poreve të varura. Kjo maskë është bërë duke përdorur kolagjenin që ushqen thellësisht lëkurën nga brenda.
Ky produkt ofron efekte të menjëhershme freskuese dhe relaksuese pasi vendoset në lëkurë.

Perdorimi:
Hapni qesen e maskës, shpalosni fletën dhe përmbajuni formës së syve.
Pas 30 minutash, hiqni fletën dhe lyeni thelbin e mbetur për ta thithur.
Ju mund ta përdorni edhe duke e mbajtur gjatë gjithë nates ne fytyrë.

Ingredientet:
Water, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Collagen, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Cetyl Ehylhexanoate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylic/Capric Triglyceride, Chondrus Crispus powder, Ceratonia Siliqua (Carob) gum, Betaine, Chondrus Crispus Extract, Potassium Chloride, Sucrose, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Panthenol, Water, Pantolactone, Cellulose Gum, Sodium Polyacylate, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, Butyrospermum ParKII (SHEA) Butter, Polysorbate 60, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Leaft Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Collagen, Adenosine, Rubus Suavissimus (Raspberry) Leaft Extract, Rose Extract, Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Crataegus Cuneata Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Bud Exract, Dipotassium Glycyrrhizate, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Glycerin, Palmitoyl Tripeptide-5, Glyceryl Glucoside, Hydrogenated Lecithin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ceramide Ap, Ceramide NS, Ceramide Np, Ceramide EOP, Cholesterol, Phytosphingosine, Propanediol, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Polyglyceryl-10Laurate, Ethylhexylglycerin, Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-5, Copper Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Hexapeptide-11, Hexapeptide-9, Palmitoyl Tripeptide-5

Informacion shtesë

Cope

1

Brand

Sungboon

Related Products