Some By Mi Yuja Niacin Brightening Toner

Përshkrim

Some By Mi Yuja Niacin Brightening Toner
-Përmban 90% ekstrakt yuja për të ushqyer dhe hidratuar lëkurën
-5% niacinamide për të ndriçuar lëkurën , njollat dhe pigmentimin
-Përmban glutation dhe arbutin për të promovuar një pamje të shëndetshme dhe rrezatuese
-Rigjallëron lëkurën e irrituar me 12 lloje vitaminash dhe ekstrakt lulesh zambaku

Përdorimi

Aplikoni në mënyrë të barabartë një sasi të duhur përgjatë lëkurës dhe prekni butësisht për përthithje më të mirë.

ingredientët
Citrus Junos Fruit Extract (90%), Niacinamide (5%), 1,2-Hexanediol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, C12-14 Pareth-7, Water, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Citrus Junos Peel Oil (500 Ppm), Butylene Glycol, Adenosine, Tromethamine, Disodium EDTA, Coptis Chinensis Root Extract, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Saussurea Involucrata Extract, Bisabolol, Maltodextrin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Sambucus Nigra Flower Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Magnolia Liliflora Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Folic Acid, Biotin, Pyridoxine, Pancratium Maritimum Extract, Tocopherol, Cyanocobalamin, Linoleic Acid, Thiamine Hcl, Beta-Carotene, Riboflavin, Inositol, Limonene

Informacion shtesë

ml

150

Related Products