Some By Mi Yuja Niacin Brightening Sleeping Mask

Sale

Some By Mi Yuja Niacin Brightening Sleeping Mask

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 2,160L.

Maska SOME BY MI Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Sleep është një maskë gjumi 2 në 1 që ndriçon dhe hidraton lëkurën gjatë gjumit. Harrojeni lëkurën e pajetë dhe me ton të parregullt !

Përshkrim

Some By Mi Yuja Niacin Brightening Sleeping Mask
Maska SOME BY MI Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Sleep është një maskë gjumi 2 në 1 që ndriçon dhe hidraton lëkurën gjatë gjumit. Harrojeni lëkurën e pajetë dhe me ton të parregullt !

Maska e gjumit Yuja Brightening përmban 70.5% të Ekstraktit Goheung Yuja, i pasur me vitamina dhe hidratim, për të ndriçuar dhe pastruar lëkurën. Niacinamide dhe dhjetë lloje të vitaminave ndihmojnë në rigjenerimin e lëkurës, dhe përbërësit e patentuar ofrojnë hidratim shtesë në lëkurë.

Tekstura e tij e lehtë dhe freskuese absorbohet në lëkurë sapo të aplikohet, dhe aroma e Vajit të Yuja ju bën të ndiheni rehat.
Tani e tutje, mos harroni të përdorni maskën e gjumit Yuja para se të shkoni në shtrat. Kujdesi intensiv ndriçues i Yuja Mask do ta bëjë lëkurën tuaj të duket e e ndritshme ndërsa jeni në gjumë.
Shenjat e akneve dhe hiperpigmentimet do të reduktohen dukshëm !

*E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi

Hapi 1. Aplikoni në fytyrë në hapin e fundit të rutinës tuaj të kujdesit ndaj lëkurës gjatë natës, duke shmangur zonat e syve dhe buzëve.
Hapi 2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën tuaj. Lani fytyrën të nesërmen në mëngjes.

Ingredientët
Citrus Junos Fruit Extract (70.5%), Water, Butylene Glycol, Niacinamide (5%), Glycerin, Panthenol, 1,2-Hexanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Thuja Orientalis Leaf Extract, Zanthoxylum Schinifolium Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum (Japanese Knotweed) Root Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Mentha Aquatica Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract, Coptis Japonica Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Extract, Arbutin, Glutathione, Ascorbic Acid, Ascorbyl Glucoside, Biotin, Tocopherol, Cyanocobalamin, Bisabolol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Menadione, Arginine, Trehalose, Madecassoside, Adenosine, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Caprylyl Methicone, Inulin Lauryl Carbamate, Behenyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Sorbitan Isostearate, Caprylyl/​Capryl Glucoside, Polyisobutene, Xanthan Gum, Carbomer, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone/​Phenyl Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Citrus Junos Peel Oil (3,000Ppm)

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Some By Mi

Related Products