SOME BY MI – Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask Cope

-33%

SOME BY MI – Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask Cope

Çmimi origjinal qe: 300L.Çmimi i tanishëm është: 200L.

Një maskë vegane me funksione zbardhuese + përmirësim të rrudhave.

SKU: 10600 Kategori: ,

Përshkrim

SOME BY MI – Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Një maskë vegane me funksione zbardhuese + përmirësim të rrudhave.
Hidraton dhe ushqen lëkurën me Ekstrakte të Yuja, Glutathione dhe Arbutin.
Rigjallëron lëkurën me 4 lloje vitaminash dhe rikthen pastërtinë e lëkurës me Platolwhite-C.

Përdorimi

1. Pas pastrimit, vendoseni maskën në fytyrë në mënyrë korrekte, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.
2. Lëreni për 10-20 minuta më pas hiqeni. Lyejeni butësisht me duar derisa të përthithet plotësisht.

Ingredientët
Water, Glycerin, Glycereth-26, Niacinamide (2%), Citrus Junos Fruit Extract (10,000 Ppm), Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Arginine, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Carbomer, Propanediol, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil, Coptis Japonica Root Extract, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Panthenol, Tocopherol, Portulaca Oleracea Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cymbopogon Martini Oil, Arbutin, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Tricholoma Matsutake Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Angelica Keiskei Leaf/​Stem Extract, Panax Ginseng Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Glutathione, Limonene, Geraniol

Informacion shtesë

Copë

1, Paketimi i plote 10 copë

Brand

Some By Mi

Related Products