Some By Mi Truecica Mineral Calming Suncream Spf50+ PA++++

Sale

Some By Mi Truecica Mineral Calming Suncream Spf50+ PA++++

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,980L.

I përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme, kjo SPF që përmban Tea Tree, siguron mbrojtje fizike UVA dhe UVB.

Availability: S’ka stok SKU: 10320 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Some By Mi Truecica Mineral Calming Suncream Spf50+ PA++++
I përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme, kjo SPF që përmban Tea Tree, siguron mbrojtje fizike UVA dhe UVB.
Ky produkt trefunksional jo vetëm që mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV por gjithashtu shkëlqen dhe përmirëson pamjen e rrudhave.
Tekstura si locion thithet lehtë në lëkurë dhe nuk lë shenja të bardha.
Nuk përmban ngjyrues artificialë dhe fragrancë.

Përdorimi
Si hapi i fundit në rutinën tuaj të mëngjesit, vendoseni në mënyrë të barabartë në të gjithë zonën e fytyrës dhe qafës.

Ingredientët
Water, Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Zinc Oxide, Silica, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Titanium Dioxide, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lauroyl Lysine, Disodium EDTA, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Adenosine, Centella Asiatica Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Caprylyl Glycol, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Some By Mi

Related Products