Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum

Sale

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,430L.

Një serum që riparon, forcon dhe qetëson lëkurën me kombinimin e kërmillit të zi ushqyes dhe përbërësit Truecica™.

SKU: 10798 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum
Një serum që riparon, forcon dhe qetëson lëkurën me kombinimin e kërmillit të zi ushqyes dhe përbërësit Truecica™.

Një produkt me funksion të dyfishtë: Zbardhues + Kundër rrudhave.
Përmban 890,000 ppm Snail Truecica™ i cili përbëhet nga Ekstrakti i Kërmillit të Zi dhe Truecica™.

Ndihmon për rigjenerimin e lëkurës duke riparuar dëmtimin e saj me Ekstraktin e Kërmillit të Zi.
Qetëson lëkurën dhe përforcon barrierën e saj me Truecica™.

Heq njollat ​​dhe shenjat dhe ka një përfundim jo ngjitës.
Pa 20 përbërës të dëmshëm.

Përdorimi

Pas përdorimit të tonerit, aplikoni serumin në të gjithë fytyrën dhe lëreni të absorbohet.

Ingredientët
Water, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Snail Secretion Filtrate, C12-14 Pareth-12, C12-14 Pareth-7, Carbomer, Tromethamine, Dioscorea Japonica Root Extract, Trehalose, Ethylhexylglycerin, Beta-Glucan, Hydrolyzed Corn Starch, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Allantoin, Adenosine, Disodium EDTA, Sucrose, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Centella Asiatica Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Silybum Marianum Seed Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Sodium Chondroitin Sulfate, Broussonetia Kazinoki Root Extract, Propolis Extract, Artemisia Capillaris Extract, Cimicifuga Dahurica Root Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Pentylene Glycol, Madecassoside, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Phenoxyethanol

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Some By Mi

Related Products