Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Low ph Gel Cleanser

Sale

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Low ph Gel Cleanser

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,710L.

Një lares i butë me vlerë të ulët pH – 5.5.

SKU: 10796 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Low ph Gel Cleanser
Një lares i butë me vlerë të ulët pH – 5.5.
Truecica qetëson lëkurën dhe forcon barrierën e saj.
Riparon lëkurën me ekstraktin e kërmillit të zi dhe shëron lëkurën e dëmtuar.
Përmirëson shpejt barrierën e lëkurës me 17 lloje kompleksesh aminoacide.
Forcon barrierën e lëkurës me Ceramide dhe krijon barrierë lagështie me Panthenol.

Përdorimi

1. Shtrydhni një sasi të duhur në pëllëmbët e lagura dhe fërkojini derisa të bëhet shkumë.
2. Masazhojeni fytyrën me lëvizje rrethore për pak kohë më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët

Water, Lauryl Hydroxysultaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Potassium Cocoate, Butylene Glycol, Snail Secretion Filtrate, Benzyl Glycol, Citric Acid, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Disodium EDTA, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Betula Platyphylla Japonica Juice, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Panthenol, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Phenoxyethanol, Glycine, Dipropylene Glycol, Saponaria Officinalis Extract, Serine, Glutamic Acid, Kigelia Africana Fruit Extract, Aspartic Acid, Caprylic/​Capric Triglyceride, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Asiaticoside, Tyrosine, Phenylalanine, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Pentylene Glycol, Phosphatidylcholine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Platycodon Grandiflorum Root Extract, Poria Cocos Extract, Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Histidine, Madecassoside, Cysteine, Methionine, Polygonatum Odoratum Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Astragalus Membranaceus Root Extract, Angelica Gigas Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Ceramide NP, Bifida Ferment Lysate, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment Lysate

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Some By Mi

Related Products