Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream

2,800L

Një krem ​​kërmilli jo i yndyrshëm që kombinon Truecica™ me një përzierje të pesë ceramideve për të riparuar barrierën e lëkurës dhe për të reduktuar irritimin.

Availability: S’ka stok SKU: 10799 Kategori: , , ,

Përshkrim

Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream
Një krem ​​kërmilli jo i yndyrshëm që kombinon Truecica™ me një përzierje të pesë ceramideve për të riparuar barrierën e lëkurës dhe për të reduktuar irritimin.

Një produkt me funksion të dyfishtë: Zbardhje + Përmirësimi i Rrudhave.
Qetëson shpejt lëkurën e irrituar me 420,000 ppm të Snail Truecica.

Ushqen dhe rikthen barrierën natyrale të lëkurës me Ekstraktin e Kërmillit të Zi.
Forcon barrierën e lëkurës me 5 lloje Ceramide, Kolagjen Detar dhe Peptide.

Pa 20 përbërës të dëmshëm. Me konsistencën e saj mucine e lë lëkurën pa fund ngjitës.

Përdorimi

Ky krem mund të aplikohet në çdo lloj lëkure pa lënë ngjitje dhe duke lënë vetëm butësi. Në hapin e përdorimit të kremit të kujdesit bazë, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni butësisht nga pjesa e brendshme e fytyrës në pjesën e jashtme të saj.

Ingredientët
Water, Snail Secretion Filtrate (40%), Propanediol, Dicaprylyl Carbonate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract (10,000Ppm), Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract (10,000Ppm), Butylene Glycol, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Squalane, Glyceryl Stearate, Carbomer, Tromethamine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Sodium Polyacrylate, Madecassoside (1,000Ppm), Ethylhexylglycerin, Artemisia Princeps Leaf Extract (1,000Ppm), Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Tocopherol, Hydrolyzed Vegetable Protein, Hydrogenated Lecithin, Asiaticoside (400Ppb), Madecassic Acid (360Ppb), Asiatic Acid (240Ppb), Stearic Acid, Ceramide NP, Ceramide NS, Phytosphingosine, Cholesterol, Ceramide AS, Ceramide AP, Ceramide EOP, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

g

60

Related Products